(VIDEO) KAMERUN ISPUSTIO POBEDU: Australija do boda iz Mažićevog penala. I srpski sudija koristio video snimak

Remi u Sankt Peterburgu

Fudbaleri Kameruna i Australije odigrali su 1:1 u drugom kolu Grupe B Kupa konfederacija u Rusiji.

Kamerun je poveo preko Andre-Franka Zamboa u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Australija je do izjednačenja stigla sa penala u 60. minutu.

Glavni sudija meča Milorad Mažić svirao je penal, koji je napravio Ernesto Babuka, a sa 11 metara bio je precizan Marko Miligan. Pregledao se video snimak. Sudija koji je pregledao snimak potvrdio je Mažićevu odluku,