(VIDEO) NEVEROVATNA SCENA U KOLEVCI FUDBALA: U 95. minutu domaćin imao penal za pobedu, a onda je goste spaslo čudo!

VIŠA SILA

Svašta može da se desi u nižerazrednom fudbalu, čak i u kolevci najpopularnijeg sporta - Engleskoj.

U duelu Ebi Haton junajteda i Sent Helens tauna dogodila se neverovatna situacija. Domaćin je pri rezultatu 0:0 u 95. minutu dobio penal. Jasno je bi pogodak sa bele tačke značio pobedu...

A onda je na stadionu nestalo struje!

Na žalost po Ebi, nije bilo moguće vratiti osvetljenje, jer je priključeno na javnu rasvetu, koja se gasi u 22 sata.

Sve bi bilo u redu, odnosno utakmica bi bila završena pre tog roka, međutim, gosti su prilikom dolaska upali u gužvu na autoputu, pa je početak meča kasnio 25 minuta.