(VIDEO) ČUDA U LIONU: Dao gol sa pola terena slabijom nogom, Bordo do boda sa 2 gola u poslednjim minutima

STRAŠAN FUDBAL U FRANCUSKOJ

Fudbaler Liona Nabil Fekir postigao je gol sa pola terena! Preciznije, mrežu Bordoa pogodio je sa 54 metara.

Tim golom doveo je Lion u vođstvo od 1:0 u 11. minutu.

Zamislite, ovo remek delo postigao je desnom nogom iako je levak!

Domaćin u meču drugog kola prvenstvena Francuske u 23. minutu već je vodio 2:0, jer je gol postigao i Keni Tete.

Bordo se u finišu prvog poluvremena vratio u igru pogotkom Malkolma, a kada je u 74. minutu, iako sa igračem manje, Lion preko Bertrana Traorea poveo 3:1, činilo se da je pobednik odlučen.

Međutim, Lukas Lerager i ponovo Malkolm golovima u 88. i 91. minutu doneli su izjednačenje i bod Bordou.