(VIDEO) NESAVLADAN 360 MINUTA: Pogledajte maestralnu odbranu Vladimira Stojkovića na meču protiv Mladosti

oseća se odlično na golu

Fudbaleri Partizana savladali su Mladost sa 3:0 na svom stadionu, a da je Vladimir Stojković veliko pojačanje pokazao je još jednom svojim sjajnim odbranama.

Reprezetativni golman ostao je nesavladan i posle četiri utakmice u dresu Partizana, takođe sačuvao je mrežu selekcije Srbije u Dablinu.

Iako je Partizan poprilično lako savladao goste, Stojković je imao posla u drugom poluvremenu. Naime, pri rezultatu 2:0 gosti su imali sjajnu priliku da postignu pogodak.

Ali se isprečio maestralni Stojković koji je svojom brzom reakcijom sprečio da se mreža zatrese.

Inače, pre toga iz igre je izašao Ognjen Ožegović uz zvižduke, aplauze i jedan uvredljiv transparent.