TOTENHEM BOLJI OD VEST HEMA: Kujate u 87. minutu za pobedu Mamuza

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima ekipu Vest Hema sa 3:2 u utakmici šestog kola Premijer lige.

Totehnem je posle prvog poluvremena ima prednost od 2:0, golovima Harija Kejna u 34. i 38. minutu, a kada je Kristijan Eriksen u 60. minutu povisio na 3:0 izgledalo da je meč praktično završen.

Ekipa Slavena Bilića je u 65. minutu pogotkom Ćićarita smanjila rezultat, a samo pet minuta kasnije Serž Orije je zaradio crveni karton, pa je meč ušao u neizvesnu završnicu.

Šeihu Kujate je u 87. minutu pogodio za 3:2, ali Vest Hem ipak nije imao snage da potpuno iskoristi prednost igrača više na terenu i da stigne bar do boda na današnjem meču.

Ovo je prvi put da je Totenhem slavio na prva tri gostovanja u sezoni, još od sezone 1991/92.

Totenhem je trenutno treći na tabeli sa 11 bodova, dok je Vest Hem na 17. poziciji sa samo četiri osvojena boda.

Ekipa Maurisija Poketina u narednom kolu gostuje Hadersfildu, a Vest Hem dočekuje Svonsi.