(VIDEO) ŠAMAR PRED GOSTOVANJE ZVEZDI: Arsenal golom u 92. minutu poražen od Votforda

Vengerove muke

Fudbaleri Arsenala izgubili su na gostovanju od Votforda 1:2, a uoči putovanja za Beograd na megdan Crvenoj zvezdi u Ligi Evrope.

Pogotkom Toma Kleverlija u 92. minutu "stršljenovi" su pobedili ekipu trenera Arsena Vengera u utakmici 8. kola engleske Premijer lige.

"Tobdžije" su povele golom Pjera Mertesakera u 39. minutu, ali je najbolji igrač Votforda Troj Dini izjednačio u 71. minutu iz penala, koji je skrivio Ektor Beljerin. Kada se očekivao kraj meča, Kleverli je natrčao na odbitak i poceo mrežu Arsenala, za veliko slavlje igrača i navijača Votforda.