(VIDEO) KRALJ SE NAMUČIO U FUENLABRADI: Real slomio otpor trećeligaša iz penala

KUP KRALJA

Fudbaleri Real Madrida pobedili su kao gosti Fuenlabradu 2:0 u prvoj utakmici šesneastine finala španskog Kupa kralja.

"Kraljevski klub" se namučio sa trećeligašem, a otpor domaćina slomio je u 63. minutu golom Marka Asensija iz penala.

Gosti su u 79. minutu dobili još jedan penal, koji je Lukas Vaskez pretvorio u konačnih 0:2.

Trener Reala Zinedin Zidan na teren je poslao rezervni sastav u kome su upravo Asensio i Lukas bili najveće zvezde.

Revanš će se igrati 29. novembra u Madridu.

U Fuenlabradi su bili oduševljeni dolaskom šampiona Španije i Evrope. Podsetimo, u ekipi je vladala velika euforija kada im je žreb za rivala dodelio Real. Podsetite se kako je to bilo.

(Kurir.rs/Kurir sport)

KURIR SPORT UŽIVO : Da li će se "srpski penali" obiti o glavu Zvezdi i Partizanu?