(FOTO) STOJKE SLAVIO SA SINOM: Golman Partizana sa suzama u očima slavio proleće u Evropi

PARTIZAN SLAVIO NAD JANG BOJSOM

Fudbaleri Partizana plasirali su se u šesnaestinu finala Lige Evropa, pošto su u Beogradu sa 2:1 pobedili Jang Bojs u petom kolu Grupe B Lige Evropa.

Partizan je poveo golom Leandra Tavambe u 12. minutu, da bi izjednačenje Jang Bojsu u 25. doneo Mumi Ngamaleu. Crno-beli trijumfovali su pogotkom Ognjena Ožegovića u 53. minutu.

Partizan kolo pre kraja grupne faze zauzima drugo mesto u Grupi B sa osam bodova, Dinamo iz Kijeva je još ranije izborio plasman kao prvoplasirani sa 10 bodova, dok je Skenderbeg treći sa pet, a Jang Bojs je četvrti sa tri.

Golman Partizana ovu pobedu proslavio je sa starijim sinom Lavom koji je ispratio celu utakmicu.