(VIDEO) NEMA VIŠE NEPOBEDIVIH: Fudbaleri Strazbura srušili moćni PSŽ posle niza od 25 utakmica bez poraza

ništa se ne menja na tabeli

Fudbaleri Strazbura priredili su najveće iznenađenje u francuskom šampionatu pobedom nad PSŽ od 2:1.

Fudbaleri Strazbura su prekinuli niz PSŽ-a od 25 utakmica bez poraza koji je trajao od 30. aprila.

Strazbur je poveo u 13. minutu preko Da Koste, ali kada su "Sveci" u 42.minutu stigli do izjednačenja svi su već videli totalni preokret i novu trojku na kontu prebogatih Parižana.

Ipak, Stefan Bahoken nije tako mislio, pa je u 65. minutu vratio vođstvo na stranu domaćih za pravu erupciju oduševljenja na tribinama.

Ovaj poraz ne remeti mnogo svece koji imaju 10 bodova više od Olimpika iz Marseja, koji meč igra kasnije.