(VIDEO) MIHA SKLONIO LJAJIĆA, PA POBEDIO: Torino šokirao Lacio usred Rima

IZNENAĐENJE U GLAVNOM GRADU

Fudbaleri Torina iznenadili su Lacio u Rimu u utakmici 16. kola Serije A - 3:1.

Ekipa Siniše Mihajlovića iskoristila je to što je tokom celog drugog poluvremena imala igrača više i zabeležila pobedu kojom se popela na osmo mesto na tabeli sa 23 boda.

Lacio je važio za favorita, ali nije iskoristio priliku da se na četvrtom mestu izjednači sa gradskim rivalom Romom. Ostao je na petoj poziciji sa 32 boda.

Domaćin je u poslednjim trenucima prvog poluvremena ostao bez Imobilea, koji je dobio crveni karton.

"Bikovi" su poveli u 54. minutu preko Berenguera, na 0:2 povisio je Rinkon deset minuta kasnije.

Nadu Romi da može da izbegne poraz vratio je Luis Alberto u 69. minutu, ali je Edera u 73. otklonio sve dileme - 1:3.

Torino je zabeležio prvu pobedu posle četiri uzastopna remija u Seriji A.

Za Lacio je ceo meč odigrao Sergej Milinković-Savić, dok je Dušan Basta na teren istrčao u 55. minutu.

Kod Torina nije bilo Adema Ljajića ni na klupi. Italijanski mediji veruju da su Mihajlović i Ljajić ponovo u sukobu, baš kao u vreme dok je Siniša bio selektor Srbije.