(VIDEO) OVO MOŽE SAMO U PREMIJER LIGI: Neverovatan spektakl u Londonu! Ludi remi Arsenala i Liverpula

ŠEST GOLOVA

Fudbaleri Arsenala i Liverpula odigrali su spektaularan prvi meč 19. kola Premijer lige. Na stadionu "Emirati" u Londonu bilo je 3:3 (0:1)!

Gosti su bili znatno bolji u prvom poluvremenu i dugo će žaliti što su na odmor otišli samo sa minimalnom prednošću. Jedini gol postigao je Kutinjo u 26. minutu.

Imao je Salah dve i Mane jednu šansu u finišu prvog dela, ali ih nisu iskoristili...

Kada je Egipćanin konačno zatresao mrežu Arsenala u 52. minutu za 2:0, činilo se da će tim Jirgena Klopa odneti ceo plen iz Londonda.

LIverpul je kontrolisao igru, "tobdžije" su se raspadale...

A onda je usledilo pet minuta ludila Arsenala - od 53. do 58. minuta postigao je tri gola: Sančez, Džaka i Ozil! Tada je na semaforu pisalo 3:2! Navijači "tobdžija" bili su u delirijumu...

Međutim, bod Liverpulu doneo je Firmino golom u 71. minutu za konačnih 3:3.

Liverpul je ostao četvrti na tabeli sa 25 bodova, a Arsenal peti sa bodom manje.