MAGVAJER RASTUŽIO ĐAVOLE: Lester u 94. minutu do boda protiv Junajteda

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Lestera i Mančester junajteda odigrali su nerešeno 2:2 u poslednjoj utakmici 19. kola Premijer lige.

Džejmi Vardi je u 27. minutu doveo Lester u vodjstvo, ali je Junajted preko Huana Mate izjednačio u 40. minutu.

Mata je u 60. minutu postigao svoj drugi gol na meču, a nakon što je Danijel Amartej u 73. zaradio drugi žuti karton činilo se da je pitanje pobednika rešeno i da Junajted samo treba mirno da privede utakmicu kraju.

Lester se, medjutim, nije predao i stigao je do boda i izjednačenja u 94. minutu pogotkom Harija Magvareja.

Mančester junajted je drugi na tabeli Premijer lige sa 42 boda, dok je Lester osmi sa 27.

Fudbaleri Junajteda u narednom kolu dočekuju Barnli, a Lester ide u goste Votfordu.