(VIDEO) EVROPA IMA SVOG ČAROBANJAKA: SMS asistirao u stilu Ronaldinja! Navijači u delirijumu

SJAJNA AKCIJA

Fudbaleri Lacija na gostovanju protiv SPAL-a slavili su sa 5:2, uz četiri gola Čira Imobilea u meču 20. kola italijanske Serije A, a u ovoj utakmici istakao se i srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić.

Lacio je na gostovanju protiv SPAL-a odigrao vrlo efikasno prvo poluvreme, u kom je postigao četiri, a primio dva gola. Gosti su poveli golom Luiza Alberta u petom minutu, da bi domaćin izjednačio preko Mirka Antenučija iz jeadnaesterca dva minuta kasnije.

Na scenu je potom stupio Imobile, svoj prvi gol postigao je u 19. minutu za vodjstvo Lacija od 2:1, da bi sedam minuta kasnije na asistenciju Sergeja Milinkovića-Savića povisio na 3:1. SPAL je preko Antenučija u 31. smanjio zaostatak, ali je Imobile svoj het-trik kompletirao u 41, a ovaj put na dodavanje Dušana Baste.

Ali asistencija SMS-a u stilu Ronaldinja kojim je kreiran savršen het-trik oduševila je celu Evropu.