(VIDEO) SRBIN SJAJNO OTVORIO 2018. GODINU: Dva gola Prijovića na Badnje veče!

Odlična forma našeg napadača

Centarfor reprezentacije Srbije Aleksandar Prijović postigao je dva gola u ubedljivoj pobedi PAOK protiv ekipe Levadijakosa u 16. kolu Superlige Grčke (5:0).

PAOK je posle prvih 45 minuta igre imao minimalnu prednost 1:0, zahvaljujući golu Lea Matosa u 18 minutu utakmice. Samo tri minuta bila su potrebna crno-belima da dupliraju prednost preko Đalme u nastavku igre. Prijović je u 57. minutu povisio na 3:0, nakon loše reakcije golmana. Kampos je povećao na 4:0, a srpski golgeter je u 89. minutu sa bele tačke postavio konačan rezultat.

Tim iz Soluna zabeležio je deseti trijumf i sada ponovo ima isti broj bodova kao i vodeći AEK, odnosno ima dva boda više od trećeplasiranog Olimpijakosa, koji ima i meč manje.