TOBDŽIJE BEZ SANČEZA I OZILA LAK ZALOGAJ: Bornmut posle nestvarnog preokreta slavio nad Arsenalom!

GOSTIMA BILA DOVOLJNA 4 MINUTA

Fudbaleri Bornmuta pobedili su danas na svom terenu Arsenal sa 2:1, u utakmici 23. kola Premijer lige i osvojili važne bodove u borbi za opstanak.

Arsenal je poveo u 52. minutu golom Ektora Beljerina, u domaći su izjednačili u 70. minutu preko Kaluma Vilsona. Četiri minuta kasnije pobedu Bornmutu doneo je Džordon Ibe.

Bornmut je tako prvi put u istoriji pobedio Arsenal u Premijer ligi.

Bornmut je u poslednje četiri utakmice bez poraza i posle šeste pobede u prvenstvu popeo se sa 17. na 13. mesto na tabeli sa 24. boda.

U timu Arsenala danas nije bilo Aleksisa Sančesa, zbog spekulacija o njegovom prelasku u jedan od mančesterskih klubova Siti i Junajted.

Ekipa Arsena Vengera je bez pobede u poslednje tri prvenstvene utakmice i šesta je na tabeli sa 39 bodova.

Kasnije igraju Liverpul i Mančester siti.