(VIDEO) TOBDŽIJE DOKAZALE DA MOGU BEZ SANČEZA: Sa četiri gola za šesnaest minuta ispratili Čileanca

bombardovali goste

Ekipa Asrenala dočekala je na svom terenu, u okviru 24. kola Premijer lige tim Kristal Palasa i već u 22. minutu rešila pitanje pobednika.

Ovo je prvi susret ''tobdžija'' u prvenstvu nakon definitivnog odlaska jednog od najboljih igrača u prethodnih nekoliko sezona, Čileanca Aleksisa Sančeza.

Sančez je prešao u redove Mačester Junajteda, a u suprotnom smeru krenuo je vezista Henrik Mhtarijan.

Među navijačima Londonskog kluba odmah se pojavila bojazan povodom golgeterskog učinka njihovog tima u nastavku sezone, s' obzirom na činjenicu da je Aleksis bio jedan od najefikasnih igrača u proteklom periodu.

Sve sumnje su otklonjene već u prvom sustretu koji je danas odigran na ''Emiratima'' u kojoj je domaćin zgrabio tri nova boda već na otvaranju susreta.

U 22. minutu na semaforu je stajalo ogromnih 4:0, a mrežu Palasa načeli su već u 6. minutu golom Monreala.

Ostala tri bila su delo redom: Ivobija, Košćelnog i Lakazeta, a rezultat je do poluvremena ostao nepromenjen.

Do kraja, gosti su uspeli da postignu samo počasni gol u 78 minutu zahvaljujući reprezentativcu Srbije Luki Milivojeviću.