(VIDEO) NEZAUSTAVLJIVI MILINKOVIĆ - SAVIĆ Novi golovi i majstorije Sergeja! Srbin dva puta u metu

Serija A

Fudbalski reprezentativac Srbije Sergej Milinković-Savić postigao je šesti gol u dresu Lacija ove sezone u italijanskoj Seriji A.

Fudbaleri Lacija poveli su sa 2:1 protiv Kjeva u 21. kolu šampionata, a gol za vođstvo doneo je srpski fudbaler.

Marko Parolo je ostavio loptu Milinković-Saviću, a ovaj sa nekih 18 metera snažno šutirao i time savladao Stefana Sorentina.

U 68. minutu usledila je nova majstorija.Sergej je iskoristio asistenciju Lukasa Leive i volej udarcem zakucao loptu u mrežu za 3:1!

Milinković-Savić je tako upisao sedam golova u Seriji A, a pored toga ima i dve asistencije.

Meč je završen pobedom Lacija od 5:1.

Ekipa Napolija slavila je na gostovanju u Bergamu protiv Atalante 1:0. Jedini gol na meču postigao je Dris Mertens u 65. minutu.

Bolonja je sa 3:0 pobedila Benevento, a srpski igrač Filip Đuričić našao se za goste na terenu od 66. minutu.

Sampdorija je pred domaćom publikom slavila protiv Fiorentine sa 3:1, a sva tri gola za domaće postigao je Kvaljarela. Milinković je bio na klupi "Viole" i nije ulazio na teren.

Sasuolo i Torino su remizirali 1:1, a Ljajić i Vanja Milinković-Savić presedeli su meč na klupi "Bikova". Krotone je pobedio na gostovanju Veronu 3:0, dok su

Udineze i SPAL odigrali bez pobednika (1:1).

KURIR SPORT : BOAĆI I ČELSI - OVAKO STOJE STVARI