(VIDEO) IŽIVLJAVANJE ŠAMPIONA, CEH PLATIO DEPORTIVO: Real dao sedam golova! Ronaldo dobio kopačku u glavu

GOSTI POVELI, PA DOŽIVELI KATASTROFU

Fudbaleri Real Madrida savladali su Deportivo iz La Korunje 7:1 (2:1) u utakmici 20. kola španske La Lige.

Gosti su na "Santjago Bernabeuu" poveli preko Adrijana Lopeza u 23. minutu, a onda je tim Zinedina Zidana dodao gas.

Naćo je u 32. minutu izjednačio, da bi Geret Bejl u 42. i 58. postigao dva gola. Potom se u strelce upisao i Luka Modrić u 68, na asistenciju Kristijana Ronalda, koji je zatim dva puta zatresao mrežu, u 78. i 84. minutu. Konačan rezultat svojim drugim pogotkom postavio je Naćo u 88.

Ronaldo je prilikom postizanja gola u 84. minutu dobio kopačku u glavu od defanzivca Deportiva.

Realu je ovo bila prva pobeda u La Ligi posle tri meča, u kojima je poražen od Barselone i Viljareala, a remizirao sa Seltom.

"Kraljevi" su sada četvrti sa 35 bodova, što je 16 manje od vodeće Barselone.

Realu je ovo bio deveti uzastopni trijumf nad Deportivom, od koga nije poražen još od 31. avgusta 2008.

Ekipa La Korunje u opasnoj zoni sa samo 18 osvojenih bodova.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)