(VIDEO) SUKOBI U PIREJU: Obračun navijača i policije! Goreo stadion posle velikog grčkog derbija

HAOS NA UTAKMICI

Nekoliko desetina navijača Olimpijakosa uletelo na teren nakon što je njihov tim u poslednjim minutima meča primio gol za poraz od AEK-a.

Olimpijakos je bio nadomak pobede nad 'starim dužnikom', ali su Čigrinski i Jakumakis u 87. i 94. minutu meča uspeli da nanesu bolan poraz (2:1) domaćinu na "Karaiskakisu".

Ovaj rezultat su navijači olimpijakosa dočekali vidno iznervirani, te im nije puno trebalo da preskoče ogradu i ulete na teren kako bi se obračunali sa igračima protivničkog tima.

Policija je brzo reagovala, te se cela situacija pretvorila u obračun huligana i pripadnika reda i mira.

Grčki mediji javljaju da je veći incident sprečen, ali je policija bila prinuđena da upotrebi suzavac, jer su navijači koristili baklje i stolice u ovom obračunu.