(VIDEO) DEVETA UZASTOPNA POBEDA: Bajern bolji i od Šalkea, učvrstio se na prvom mestu

BUNDESLIGA

Fudbaleri Bajerna pobedili su danas u Minhenu ekipu Šalkea sa 2:1 u utakmici 22. kola nemačke Bundeslige.

Sva tri gola na današnjem meču viđena su u prvom poluvremenu. Prvo je Robert Levandovski doveo Bajern u vodjstvo u šestom minutu, potom je Franko di Santo izjednačio u 29, da bi konačan rezultat postavio Tomas Miler u 36. minutu.

Bajernu je ovo bila deveta uzastopna pobeda u Bundesligi, a 18. ukupno. Bavarska ekipa je prva na tabeli sa 56 osvojenih bodova.

Šalke je vezao drugi poraz i šesti je na tabeli sa 34 boda.

Fudbaleri Bajerna u narednom kolu gostuju Volfsburgu, dok Šalke dočekuje Hofenhajm.