(VIDEO) VUČICA SE MUČILA, PA DEKLASIRALA FENJERAŠA: Roma preko Beneventa do 3. mesta, asistencija Kolarova, mladi Turčin prelomio meč

SERIJA A

Fudbaleri Rome pobedili su večeras Benevento kao domaćini sa 5:2, u 24. kolu Serije A.

Benevento je vodio od sedmog minuta golom Giljermea, a Roma je do poluvremena izjednačila preko Federika Facija, kome je asistirao Aleksandar Kolarov.

Preokret Romi u drugom poluvremenu doneli su Edin Džeko u 59. i Džengiz Under u 62. i 75. minutu.

Enriko Brinjola je smanjio u 76, a konačan rezultat u drugom minutu nadoknade iz penala je postavio Gregori Defrel.

Roma je pobedom izbila na četvrto mesto na tabeli Serije A sa 47 bodova, jednim više od gradskog rivala Lacija.

Srpski fudbaler Filip Đuričić bio je u postavi Beneventa i zamenjen je u 78. minutu.

Benevento je poslednji na tabeli sa samo sedam bodova.