(VIDEO) MAGIJA SRBINA: Dušan Tadić golčinom odveo Sautempton u četvrtfinale FA kupa

ponovo žari i pali

Fudbaleri Sautemptona savladali su Ves Brom sa 2:1 u okviru osmine finala FA kupa engleske.

Tadićeva ekipa povela je veoma rano, još u 11. minutu, golom Veslija Huta. Sa prednošću od jednog gola ''sveci'' su otišli na odmor.

Već na startu nastavka, tačnije u 56. minutu, na asistenciju Karilja usledila je magija Dušana Tadića.

Sautempton je prednost od dva gola uspeo da sačuva samo dva minuta, kada je Rondon zatresao mrežu Mekartija.

Ipak, to je bilo sve od ekipe Alana Pardjua na ovoj utakmici.

Pokušavali su domaći na sve načine da postignu još jedan pogodak, međutim sve je ostalo samo na počasnom pogotku.

Ranije danas Svonsi je odigrao bez golova protiv drugoligaša Šefilda, dok je Brajton sa 3:1 savladao Koventri.

Danas se igra još jedna utakmica u FA kupu. Mančester junajted gostuje Hadersfildu.