(VIDEO) SRBI DOMINIRAJU ENGLESKOM: Grujić, Mitrović i Jokanović na putu za Premijer ligu

sjajni rezultati

Fudbaleri Kardifa savladali su „minimalcem“ Midlzbro (1:0), dok je Fulam bio ubedljivi u pobedi nad Aston Vilom (2:0) u 32. kolu Čempionšipa.

Izabranici Slaviše Jokanovića su nastavili da nižu pobede pred domaćom publikom. Prvo poluvreme je proteklo prilično mirno, te se pitanje pobednika rešilo u drugom.

Fulam je došao u prednost golom Sesenjoa u 52. minutu na asistenciju Frederiksa. Prednost je udvostručio Flojd Ejite u 71. minutu.

Samo nekoliko minuta kasnije Mitrović je napustio igru, verovatno iz taktičkih razloga, zamenio ga je Kamara.

Kardif je do vođstva došao golom Morisona u 33. minutu, i do kraja su iskusno čuvali rezultat. Marko Grujić je utakmicu igrao od samog starta, a zamenjen je u 71. minutu.

Kardif se nakon ovog kola nalazi na drugoj poziciji na tabeli, koja vodi direktno u Premijer ligu.

Fulam trenutno zauzima petu poziciju koja vodi u doigravanje za najkvalitetnije takmičenje u Engleskoj.