(VIDEO) SMS POKAZAO ZAŠTO VREDI 100 MILIONA EVRA: Milinković-Savić postigao dva gola protiv Sasuola

Srbin vodi Lacio do trijumfa

Nije prošlo ni sedam minuta na utakmici 27. kola Serije A između Sasuola i Lacija, a srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić je uspeo da se upiše u listu strelaca.

Fudbaler Lacija je primio loptu ispred šesnaesterca domaće ekipe, a onda preciznim udarcem matirao golmana Sasuola Andreu Konsiljija.

Popularni SMS je tako postigao deveti gol ove sezone, a sedmi u Seriji A.

Već početkom drugog poluvremena, tačnije u 47. minutu, SMS je glavom matirao golmana Sasuola i povisio rezultat na 3:0.

Milinković-Savić je trenutno jedan od najtraženijih igrača na Starom kontinentu. Njegova vrednost prelazi 100 miliona evra, a za njegove usluge interesuju se najbolji i najbogatiji klubovi, poput Reala, Mančester junajteda, Juventusa...

KURIR SPORT: Zvezda i Partizan ovu šansu ne smeju da propuste! Dokle smo stigli u Evropi?