(VIDEO) NEZAPAMĆENA LUDNICA U HRVATSKOJ: Debakl Dinama protiv svoje filijale, Hajduku pobedu doneo golman u 96. minutu

ZAKUVALO SE NA VRHU

Fudbaleri zagrebačkog Dinama izgubili su na "Maksimiru" od Lokomotive čak sa 1:4!

Bio je to meč 25. kola hrvatskog prvenstva, a zagrebačka Lokomotiva je prvi put u istoriji savladala Dinamo.

Inače, Lokomotiva važi za Dinamovu filijalu.

"Modri" su ne tako davno bili već viđeni kao šampioni Hrvatske zbog ogromne bodovne razlike, ali je Dinamo doživeo tri poraza u poslednje četiri utakmice, pa mu je Hajduk prišao na samo šest bodova.

Zbog svega je trener Dinama Mario Cvitanović danas podneo ostavku.

Hajduk je danas igrao posle Dinama i imao je imperativ pobede, a do celog plena protiv Istre na "Poljudu" došao je golom golmana Karla Letice u 96. minutu!

Na kraju, Hajduk - Istra 3:2.

Inače, španska "Marka" je danas na naslovnu stranu stavila upravo mladog čuvara mreže Hajduka tvrdeći da je želja Real Madrida.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Printscreen)

KURIR SPORT: FSS trenira strogoću. Imaju li ove kazne smisla?