(VIDEO) ĆIRO MAĐIONIČAR: Italija zanemela nakog gola Imobilea petom u 95. minutu utakmice

svaka čast

Važan bod u borbi za Evropu Rimljanima doneo Ćiro Imobile majstorijom u poslednjim sekundama susreta protiv Kaljarija.

Fudbaleri Kaljarija i Lacija odigrali su nerešeno 2:2. Domaći su poveli u 25. minutu golom Leonarda Pavoletija, a Lacio je izjednačio 10 minuta kasnije autogolom Luke Ćepitelija.

Novo vođstvo Kaljariju doneo je Nikolo Barela iz penala u 74. minutu, a bod rimskoj ekipi obezbedio je Ćiro Imobile u petom minutu nadoknade vremena.

Lacio je četvrti na tabeli sa 53 boda, a Kaljari, koji je bez pobede u poslednje četiri utakmice, zauzima 14. mesto na tabeli sa 26 bodova.

Sjajni napadač u petom minutu sudijske nadoknade, pogodio je petom sa skoro 16 metara i vrlo verovatno obezbedio materijal za TV špice narednih godina.