BEZ STARCA NEMA UDARCA: Saša Ilić i Milijaš kapiteni B timova Partizana i Zvezde

Počela liga drugih timova Superlige

Počela je liga B timova, a najlepši ton dali su najiskusniji fudbaleri Superlige Saša Ilić i Nenad Milijaš.

Obojica su sa kapitenskom trakom zaigrali za svoje klubove Partizan i Crvenu zvezdu.

Saša Ilić je imao više razloga za radost, pošto su crno-beli savladali Rad s rezultatom 2:0. Partizanov klinac Đorđe Jovanović bio je strelac prvog gola u 29. minutu, dok je Vladimir Đilas pogodio gol u 34. minutu. Pokazali su se i mladi Bošnjak, Vlalukin, Cucin, Čermelj, Strahinja Jovanović, Stefan Ilić i Petrov.

Saša Ilić, Foto: Partizan/Miroslav Todorović

Sa druge strane, Nenad Milijaš neće po dobrom pamtiti debi u ligi B timova, jer su prvaci Superlige poraženi od prvoligaša Kolubare s rezultatom 1:2.

Šokantni poraz Crvene zvezde od kluba iz slabijeg ranga razbesneo je trenera Miodraga Božovića koji je bio ljut na ceo igrački kadar i nezadovoljan njihovim odnosom prema utakmici i protivniku. Jedini koji su položili ispit bili su omladinci Maksić, Bogdanović i Stojić.

Nenad Milijaš, Foto: Crvena zvezda