GRCI ODOLELI: Remi Asterasa i Bešiktaša u Tripolisu

Bez pobednika u Grupi C

Golove za domaći tim postigli su Barales u 72. i Para u 83. minutu. Kod gostiju, u strelce su se upisali Ba u 15. i Tore u 61. minutu. U drugom meču petog kola grupe C Totenhem je na svom terenu pobedio Partizan 1:0

TRIPOLIS - Fudbaleri Asterasa i Bešiktaša igrali su bez pobednika, 2:2 u meču 5. kola grupe C Lige Evrope.Golove za domaći tim postigli su Barales u 72. i Para u 83. minutu. Kod gostiju, u strelce su se upisali Ba u 15. i Tore u 61. minutu. U drugom meču petog kola grupe C Totenhem je na svom terenu pobedio Partizan 1:0.Totenhem je prvi sa 11 bodova, dok je Bešiktaš drugi sa 9. Asteras ima 5, a Partizan samo jedan bod.Viljareal i Borusija (M) u grupi A igrali su 2:2, dok je Cirih pobedio Apolon 3:1. Tabela: Borusija 9, Viljareal 8, Cirih 7, Apolon 3. U grupi B Helsinki je pobedio Kopenhagen 2:1. Tabela: Klub Briž 8 (meč manje), Torino 7 (meč manje), Helsinki 6, Kopenhagen 4.U grupi D Astra je pobedila Dinamo (Z) 1:0, dok je Salcburg u gostima bio bolji od Seltika 3:1. Tabela: Salcburg 13, Seltik 8, Astra 4, Dinamo 3.Dinamo je u Moskvi pobedio Panatinaikos 2:1 u grupi E, dok je meč Estoril - PSV prekinut krajem prvog poluvremena pri rezultatu 3:2 zbog velike količine vode na terenu u Portugaliji. Tabela: Dinamo 15, PSV 7 (meč manje), Estoril (meč manje), Panatinaikos 1.U grupi F, Inter je pobedio Dnjipro 2:1, dok su Sent Etjen i Karabak igrali 1:1. Tabela: Inter 11, Sent Etjen 5, Karabak 5, Dnjipro 4.