HAOS MEĐU ORLOVIMA: Đorđević odbio da igra protiv Grčke, a onda rekao zbogom reprezentaciji Srbije

Napadač Lacija ne želi više da igra za Srbiju

Napadač Lacija je meč sa Grčkom počeo na klupi za rezerve, a tokom drugog poluvremena odbio je zahtev privremenog selektora Radovana Ćurčića da uđe u igru

HANJA - Napadač Lacija i srpski reprezentativac Filip Đorđević odbio je da uđe u igru na prijateljskom meču sa Grčkom i saopštio je da više ne želi da nastupa za "orlove".Televizija Arena sport je objavila večeras vest da je Đorđević nezadovoljan statusom u nacionalnom timu odlučio posle duela sa Grčkom da se povuče iz reprezentacije Srbije.Napadač Lacija je meč sa Grčkom počeo na klupi za rezerve, a tokom drugog poluvremena odbio je zahtev privremenog selektora Srbije Radovana Ćurčića da uđe u igru.Đorđević je posle utakmice saopštio nekim članovima stručnog štaba da više ne računaju na njega i da ga ne pozivaju u reprezentaciju Srbije. On je navodno nezadovoljan što je treći opcija u napadu našeg nacionalnog tima iza Aleksandra Mitrovića i Danka Lazovića.Napadač Lacija je bio vidno iznerviran i razočaran posle utakmice koju je Srbija dobila 2:0, ali nije bilo nikakvih neprijatnih scena i teških reči u Hanji. On je razočaran činjenicom da nije čak bio blizu da dobije veću minutažu.Đorđević je do sada odigrao 14 utakmica za nacionalni tim i postigao je četiri gola. On je bio starter na mečevima protiv Francuske i Jermenije, a rezerva na duelima sa Danskom i Grčkom.