NASTAVIO GOLGETERSKI NIZ: Miroslav Radović opet strelac

Srpski fudbaler doneo bod Legiji

Srpski fudbaler Miroslav Radović nastavio je sa sjajnim igrama u dresu Legije i ovog vikenda je bio strelac u remiju aktuelnog šampiona Poljske sa Ničječom - 1:1.

Oba gola na „Pepsi areni“ viđena su u prvom poluvremenu, a gosti su poveli preko Samjuela Štefanika u 22. minutu, da bi Radović izjednačio 15 minuta kasnije.

Iako je Legija imala potpunu inicijativu i više izglednijih šansi, Radović i njegovi saigrači nisu uspeli da ponovo zatresu mrežu rivala.

Radović je odigrao svih 90 minuta za tim iz Varšave i postigao deveti gol ove sezone u prvenstvu.

Za srpskog fudbalera to je već drugi gol u prolećnom delu prvenstva i to na drugoj utakmici zaredom. Iskusni fudbaler je postigao i dva gola u Ligi šampiona madridskom Realu.

Legija posle šestog remija drži četvrto mesto na tabeli sa 39 bodova, sedam manje od vodeće Lehije iz Gdanjska.

Naredna utakmica fudbalere Legije čeka u petak, kada gostuju Zaglebju.