PRIMERA: Viljareal preokretom do pobede protiv Espanjola

Viljareal noći na vrhu tabele

Domaćin će barem prenoćiti na čelu tabele, dok Espanjol kao šestoplasirani ima bod manje

MADRID - Fudbaleri Viljareala savladali su večeras na domaćem terenu ekipu Espanjola sa 3:1, u premijernoj utakmici 2. kola španske Primere.

Gosti iz Barselone najavili su iznenađenje vodećim golom već u petom minutu i čuvali prednost do kraja poluvremena, ali je Viljareal zaigrao mnogo angažovanije u nastavku, pa je sa tri pogotka napravio veliki preokret za trijumf.

Viljareal - Espanjol 3:1 (Soldado 67, Bakambu 87, 90+3)

U ostalim mečevima 2. kola sutra igraju Sosijedad - Sporting Hihon, Barselona - Malaga, Selta - Rajo Valjekano i Real Madrid - Betis, a u nedelju Eibar - Atletik Bilbao, Sevilja - Atletiko Madrid, Valensija - Deportivo, Hetafe - Granada i Las Palmas - Levante.

Tabela: Viljareal 4 boda, Eibar, Selta, Atletiko Madrid, Barselona i Espanjol po 3, Betis, Deportivo, Malaga, Rajo Valjekano, Real Madrid, Sosijedad, Sevilja, Sporting i Valensija po 1, itd.