PRVA PROVERA CRNO-BELIH: Partizan sa penala poražen od APOEL-a

De Visenti presudio

Fudbaleri Partizana u prvom prijteljskom meču na pripremama u Poljskoj izgubili su od kiparskog APOEL-a sa 0:1.

Izabranici Ivana Tomića nisu uspeli da zabeleže trijumf, iako su prikazali daleko bolju igru od kiparskog prvoligaša. U dva poluvremena imali su dva različita tima na terenu i u oba dela igre bili dominantniji.

U prvih 45 minuta za Partizan su igrali: Šaranov, Vulićević, Gogoua, Milenković, Miletić, Everton, Brašanac (K), Janković, Radović, Stevanović, Božinov.

U drugom poluvremenu na terenu su bili: Kljajić, Bandalovski, Balažic, Jevtović, Bogosavac, Radin, Marjanović, Ilić, Đuričković, Damjanović, Vlahović.

FK Partizan, foto: partizan.rs

Međutim, neoprezan start Đuričkovića kažnjen je od strane sudije koji se nije mnogo kolebao kada je pokazao na belu tačku. Tomas de Vinsenti je bio precizan i od 71. minuta na semaforu je stajalo 0:1.

U nastavku Partizan nije uspeo da zatresu mrežu protivnika i dođe do izjednačenja.

Podsetimo, meč sa Kipranima nije direktno prenošen na "TV Partizan", iako je tako bilo najavljeno, jer su iz APOEL-a tražili da slika ne ide u etar, a crno-beli im izašli u susret.

Crno-beli će tokom boravka u Poljskoj odigrati još četiri kontrolne utakmice.

Fudbaleri Partizana naredni test meč igraće 28. juna, a protivnik još uvek nije poznat.