VARVARI NAPRAVILI HAOS: Navijači Budućnosti prekinuli derbi sezone! Svom klubu oteli titulu?

Drama u finišu sezone

Utakmica pretposlednjeg, 32. kola Prve lige Crne Gore između Budućnosti i Mladosti prekinuta je 20 minuta pri kraja pri vođstvu gostiju od 1:0.

Mladost je povela golom Novovića u 59. minutu, a desetak minuta kasnije nastao je pravi haos na stadionu u Podgorici. Pristalice domaćeg tima počeli su da pale stolice na tribinama, a glavni sudija Milovan Milačić odlučio je da na kratko prekine meč. On je dao domaćinu 20 minuta da isprazni tribinu gde su bili smešteni navijači domaćeg tima. Međutim, pošto domaćin nije uspeo da isprazni tribinu, utakmica je prekinuta, pošto navijači Budućnosti nisu hteli da napuste stadion.Crnogorski mediji navode da će konačnu reč dati Disciplinska komisija FSCG, ali će meč najverovatnije biti registrovan 3:0 za Mladost, a Budućnosti preti i oduzimanje bodova.U ostalim mečevima 32. kola postignuti su sledeći rezultati: Jedinstvo - Petrovac 3:1, Rudar - Grbalj 0:0, Iskra - Sutjeska 1:0, Bokelj - Dečić 2:1 i Lovćen - Zeta 0:3.Tabela: Budućnost 54 (-1), Zeta 54, Sutjeska 52, Mladost 51 (-1), Dečić 49, Iskra 48, Grbalj 43, Rudar 42, Petrovac 39, Lovćen 34, Bokelj 34, Jedinstvo 11.Utakmice poslednjeg, 33. kola biće odigrane narednog vikenda.