(VIDEO) BILIĆ BOLJI OD KLOPA: Vest Hem šokirao Liverpul u 121. minutu u FA kupu

drama na apton parku

Fudbaleri Vest Hema eliminisali su Liverpul iz FA kupa pošto su pobedili posle produžetaka 2:1.

U regularnom toku na "Apton parku" u Londonu bilo je 1:1.

Gol odluke postigao je Ogbona u 121. minutu!

Prethodno, domaćin je poveo u poslednjim trenucima prvog poluvremena preko Valensije, a izjednačenje ekipi trenera Jirgena Klopa doneo je Kutinjo već u 48. minutu.

"Čekićari", koji sa klupe predvodi Slaven Bilić, imali su dosta šansi u prvom poluvremenu kada su tri puta pogodili okvir gola Minjolea.

"Crveni" su najbolje prilike imali tokom produžetaka preko Bentekea, ali je Belgijanac oba puta loše reagovao.

Tako je Vest Hem nastavio da uzima mere velikima, po čemu je ove sezone prepoznatljiv, dok je Liverpul nastavio da razočarava svoje navijače u dramatičnim završnicama.

Klopu ovo baš i nije trebalo pošto je nedavno operisao slepo crevo. Uprkos tome, ekspresno se vratio na klupu.

Ovo je bio ponovljen meč šesnaestine FA kupa pošto u duelu istih rivala na "Enfildu" nije bilo golova.

1-0 Michail Antonio HD - West Ham United v... by zidanekrisz

Coutinho Goal - West Ham 1 - 1 Liverpool - 09... by Football--Live

Angelo Ogbonna Goal 2:1 HD | West Ham United... by HQFootball1