(VIDEO) BLISTAO ALEKSIS SANČEZ: Arsenal razbio Mančester junajted u Londonu

Pucali topovi

Tim Arsena Vengera već posle uvodnih 19 minuta vodio 3:0 i taj rezultat sačuvao do kraja meča

Fudbaleri Arsenala pobedili su Mančester junajted 3:0 (3:0) u utakmici osmog kola Premijer lige.

"Tobdžije" su sve rešile u uvodnih 19 minuta. Aleksis Sančez je postigao dva gola, u 6. i 19. minutu, a Mesut Ozil jedan, u 8. minutu.

U nastavku meča bilo je po nekoliko prilika na obe strane, ali se rezultat nije menjao. Najbliži pogotku bio je rezervista domaćih Aleks Okslejd-Čembrlen, koji je u finišu pogodio stativu.

Arsenal se tako izjednačio sa Mančester junajtedom, jer sada obe ekipe imaju po 16 bodova i dele drugo mesto na tabeli. Na lidersku poziciju se, posle poraza gradskog rivala, vratio Mančester siti koji ima 18 bodova.

Arsenal 3 - 0 Manchester United - All Goals... by amine-zgaya