(VIDEO) DEBAKL BOSNE: Izraelci ispratili tim Safeta Sušića sa tri gola u mreži

Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo

Fudbaleri Bosne i Hercegovine doživeli su težak poraz na gostovanju u Izraelu u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Selekcija Safeta Sušića poražena je za 3:0, pa posle četiri odigrane utakmice ima samo dva osvojena boda.

Izraelce je u vođstvo doveo Vermut u 36. minutu, a na 2:0 je povisio Damari u 45.

Konačan rezultat postavo je Zehavija u 70. minutu.

Izrael je u okviru grupe B prvi sa devet bodova, Vels ima osam, Kipar šest, Belgija pet, BiH ima dva, a Andora je bez bodova.

Fudbalske reprezentacije Italije i Hrvatske odigrale su danas 1:1 u prijateljskom meču u Milanu, koji je obeležilo divljanje gostujućih huligana i prekid meča. Nekoliko hiljada gostujućih navijača zapalilo je baklje posle izjednačujućeg gola, a potom su vikali ustaške parole i isticali ustaške simbole.

U drugom poluvremenu su ponovo zapalili baklje i ubacivali ih u teren, tako da je sudija prekinuo meč, a policija je ušla na tribine. Posle desetak minuta prekida meč je nastavljen, ali je do kraja ostalo 1:1.

All Goals - Israel 3-0 Bosnia & Herzegovina... by Bayeo