(VIDEO) INCIDENT U ITALIJI: Evo kako je bivši igrač Crvene zvezde napao protivnika usred meča

Možda završio odiseju u Rimu

Fudbaler Lacija Filip Đorđević uhvatio je za vrat i gurnuo igrača Karpija Gaetana Leticija u današnjoj prvenstvenoj utakmici.

Đorđević, nekadašnji igrač Crvene zvezde, dobio je crveni karton, zbog čega neće igrati u poslednjem kolu Serije A, pa je možda njegova odiseja u Laciju završena, jer se očekuje da na leto napusti Rim.

Sve se desilo u 90. minutu. Bilo je to drugo isključenje gostujućih igrača, jer je sedam minuta ranije "pocrveneo" Bilja.

Ipak, Lacio je zabeležio pobedu 3:1, jer je pre isključenja Bilje imao veliku prednost - 3:0.

Zanimljivo je da je domaćin promašio dva penala, oba puta Mbakogu, pri rezultatu 0:0 i 0:2.