(VIDEO) KAD JE TEŠKO RAMOS: Real bez 4 ključna igrača golom u 92. minutu savladao Deportivo

Drama u Primeri

Fudbalwei Reala savladali su Deportivo u 15. kolu španske Primere sa 3:2, iako su gubili sa 2:1.

Strelac pobedonosnog gola bio je Serhio Ramos, koji je mrežu rivala zatresao u 92. minutu, kao i prošlog vikenda kada je svom timu doneo bod u derbiju sa Barselonom.

Real je poveo golom Morate u 50 minutu, pa je rezervista Hoselu kreirao preokret u 63. i 65. minutu. Real je do izjednačenja stigao u 84. minutu kada je 12 minuta po ulasku gol postigao Marijano. A zatim je na scenu stupio već pomenuti Ramos. U timu trenera Zinedina Zidana nije bilo povređenog Gereta Bejla, ali ni Kristijana Ronalda, Luke Modrića i Karima Benzeme, koji su odmarani za klupsko svetsko prvenstvo, na kojem Real u četvrtak igra polufinale. Real je i dalje prvi sa 37 bodova, šest više od Barselone, koja je savladala Osasunu 3:0.

Real Madrid VS Deportivo La Coruna 3-2 - All... by mohtv

Sergio Ramos Goal HD - Real Madrid 3-2... by hawkdeer1