(VIDEO) KONTEOV USPEŠAN DEBI: Čelsi pobedio Vest Hem golom Dijega Koste u 89. minutu

Ivanović i Matić odigrali ceo meč

Fudbaleri Čelsija pobedili su večeras Vest Hem 2:1 (0:0) u poslednjem meču prvog kola Premijer lige.

Domaćin je na "Stamford bridžu" poveo golom Edena Azara iz penala u 47. minutu, izjednačio je Džejms Kolins u 77, a konačan rezultat postavio je Dijego Kosta u 89!

"Plavci" su bili bolji rival, stvorili su pet, šest šansi, ali su se namučili da slome otpor gradskog rivala. To im je uspelo u finišu zahvaljujući majstoriji Dijega Koste.

Italijanski stručnjak Antonio Konte zabeležio je tako trijumf na svom debiju na klupi Čelsija.

Konte je ukazao poverenje obojici srpskih internacionalaca, Branislavu Ivanoviću i Nemanji Matiću, koji su odigrali ceo meč.

Eden Hazard Goal HD - Chelsea 1-0 West Ham... by fantasticfootball

James Collins Goal HD - Chelsea 1-1 West Ham... by Zkrisz

Diego Costa Goal HD - Chelsea 2-1 West Ham... by 1SportS