(VIDEO) KOSTA SKRATIO MUKE PLAVACA: Čelsi konačno pobedio, poraz Arsenala

Radost na Stamford bridžu

Fudbaleri Čelsija pobedili su u Londonu ekipu Noriča 1:0 u meču 13. kola Premijer lige.

Jedini gol na utakmici postigao je Dijego Košta u 64. minutu. Čelsi je stigao do pobede posle tri vezana poraza u Premijer ligi. Za domaći tim ceo meč su odigrali srpski reprezentativci Nemanja Matić i Branislav Ivanović. Lester je gostima bio bolji od Njukasla 3:0 golovima Vardija, Uloa i Okazakija. Vardi je ovim golom izjednačio rekord Holanđanina Ruda Van Nistelroja sa 10. uzastopnih utakmica u Premijer ligi na kojima se upisao u strelce. Vardi je ove sezone postigao 13 golova. Aleksandar Mitrović bio je u startnoj postavi Njukasla, ali je zamenjen u 62. minutu.Stouk je u gostima pobedio Sautempton 1:0 golom Bojana Krkića u 10. minutu. Za domaći tim igrao je Dušan Tadić. Vest Bromvič je pobedio Arsenal 2:1, a meč Svonsi - Bornmut završen je bez pobednika, 2:2. Everton je savladao Aston Vilu 4:0.