(VIDEO) KRALJ ZAUSTAVLJEN PRED REKORDOM: Viljareal odoleo u Madridu, Real sa Ronaldom uzeo samo bod

Dominacija bez rezultata

Fudbaleri Real Madrida i Viljareala igrali su 1:1 (0:1) u utakmici petog kola španskog prvenstva.

Gosti su poveli u poslednjim trenucima prvog poluvremena golom Bruna iz penala. Prethodno, lopta je u ruku pogodila Serhija Ramosa, zbog čega je dosuđena najstroža kazna.

Kapiten Reala se za taj "greh" iskupio u 48. minutu kada je izjednačio.

Madriđani su imali gotovo celo drugo poluvreme da postignu gol i pobede. Jesu dominirali sve vreme, ali mreža "žute podmornice" nije se ponovo zatresla.

U timu Reala našli su se i Kristijano Ronaldo i Geret Bejl (zamenjen u 71. minutu), koji zbog povreda nisu igrali u prethodnom meču sa Espanjolom.

Real je propustio priliku da obori svoj i rekord Primere sa 17 uzastopnih prvenstvenih pobeda. Međutim, zaustavljen je.

Takođe, Viljareal ni u 17 pokušaju nije slavio na "Santjago Bernabeuu", već je peti put došao do remija.

"Kraljevi" su ostali na vrhu tabele. Evo trenutnog stanja na vrhu: Real 13 bodova (5 mečeva), Sevilja 11 (5), Barselona 9 (4), Las Palmas 9 (4), Viljareal 9 (5), Atletiko Madrid 8 (4)...