(VIDEO) KRALJEVI MOGU BEZ RONALDA I BEJLA: Real pobedio Espanjol i zadržao plus 3 ispred Barse

Rodrigez i Benzema za trijumf

Fudbaleri Real Madrida kao gosti u Barseloni pobedili su Espanjol 2:0 u utakmici četvrtog kola španskog prvenstva.

Golove za tim trenera Zinedina Zidana postigli su Hames Rodrigez u trećem minutu sudijske nadoknade vremena u prvom poluvremenu posle solo akcije i Karim Benzema u 71. minutu na asistenciju Lukasa.

Šampion Evrope je tako zadržao stoprocentan učinak u prvenstvu i lider je na tabeli sa tri boda više od Barselone i Las Palmasa, koji su na deobi drugog mesta.

Rezultat Reala u Barseloni dobija na težini kada se zna da je igrao bez dvojice najboljih igrača, Kristijana Ronalda i Gereta Bejla, koji su odsustvovali zbog povreda.

Espanjol ni iz četvrtog pokušaja nije uspeo da zabeleži pobedu u ovoj sezoni. Ima dva boda i nalazi se pri dnu tabele.

James Rodriguez Goal HD - Espanyol 0-1 Real... by Zkrisz

Karim Benzema Goal HD - Espanyol 0-2 Real... by Zkrisz