(VIDEO) LEO PROBIO GRANICU OD 500 GOLOVA: Surovi Mesi i Suarez, Barsa demolirala Valensiju 7:0

Pukla sedmica na Nou Kampu

Fudbaleri Barselone rasturili su Valensiju 7:0 (3:0) u prvom meču polufinala Kupa kralja.

Urugvajac Luis Suarez postigao je četiri, a Lionel Mesi tri gola. Drugi pogodak na večerašnjoj utakmici Argentincu je bio 500. u karijeri.

Ekipa Luisa Enrikea demonstrirala je silu protiv nemoćnih "slepih miševa". Pobeda domaćina na "Nou Kampu" mogla je da bude i ubedljivija da je Nejmar realizovao penal u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Tada je igrač Valensije Mustafi dobio crveni karton što je dodatno olakšalo posao braniocu trofeja u Kupu kralja.

Jasno je da je prvi finalista odlučen posle prvih 90 minuta borbe. U drugom polufinalu sastaju se Sevilja i Selta.

Čak 436 od 501 gola Mesi je dao u dresu Barselone, za koju je debitovao 16. oktobra 2004. Za reprezentaciju Argentine postigao je 49 golova, za mladu reprezentaciju 14, a za Olimpijsku selekciju dva gola.

All Goals HD - Barcelona 7-0 Valencia - 03-02-2016 by LiG2Fr