(VIDEO) MAGIJA LUKE ADŽIĆA: Omladinci Zvezde pobedili Čukarički posle kanonade u drugom poluvremenu

Derbi 15. kola

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su aktuelnog šampiona Čukarički na Banovom brdu 4:3 u derbiju 15. kola Omladinske lige Srbije - 4:3.

Prvi gol na meču postigao je Adžić u 44. minutu i doveo Zvezdu u vođstvo. A onda je u drugom poluvremenu usledila goleada.

Prednost gostiju duplirao je Romanić u 50. minutu, a Šarić je pogocima u 72. i 77. doneo izjednačenje - 2:2.

Ipak, da će gosti odneti ceo plen postalo je jasno kada su Račić u 80. i ponovo Romanić u 83. vratili Zvezdu na "plus dva". Poraz domaćina ublažio je Milojević u 90.

Najjači utisak na meču ostavio je Luka Adžić, inače sin nekadašnjeg igrača Zvezde Ivana Adžića, ali ne postignutim golom, već slalomom posle kojeg je asistirao Romaniću.