(VIDEO) BARSELONA DEKLASIRALA ALMERIJU: Lionel Mesi u znaku broja 33

Lider Primere beži

Argentinac slomio otpor gostiju, a onda pogodili i Luis Suarez dva puta i Mark Bartra za 4:0

Fudbaleri Barselone ubedljivo su savladali Almeriju na Nou Kampu u utakmici 30. kola Primere - 4:0 (1:0). Tako su na vrhu tabele odmakli sedam bodova drugoplasiranom Realu, koji gostuje Rajo Valjekanu kasnije večeras.

Imao je domaćin na Nou Kampu problema da slomi otpor Almerije, a kad drugi nisu mogli, učinio je to Lionel Mesi.

Suvišno je prepričavati taj gol, mora se videti, jer kada argentinski čarobnjak obuje kopačke sve izgleda tako lako, a u stvari je savršeno. Zato pogledajte 33. Mesijev prvenstveni pogodak, simbolično, postignut u 33. minutu utakmice.

U drugom poluvremenu Luis Suarez je dva puta tresao mrežu (55. i 93. minut), a u međuvremenu, u 75. minutu, u strelce se upisao i Mark Bartra.

Gosti su pri rezultatu 3:0 postigli aktraktivan gol, koji je poništen zbog navodnog ofsajda.