(VIDEO) MESI UME I GLAVOM: Argentinac postigao het-trik

Svestrani napadač Barselone

Fudbaleri Barselone dobro su počeli utakmicu 19. kola Primere na gostovanju Deportivu u La Korunji.

Golom Lionela Mesija u 11. minutu gosti su poveli sa 1:0. Argentinac je gol postigao na, za njega, neobičan način, glavom posle centaršuta Ivana Rakitića.

Mesi je u 33. minutu postigao i drugi pogodak na meču, posle odlične solo akcije.

Do trećeg het-trika u ovoj sezoni Mesi je stigao u 62. minutu.

Na kraju, Barselona je slavila rezultatom 4:0, četvrti gol bio je autogol Samjuela.

Barselona juri trijumf koji bi je vratio na bod zaostatka za Realom, koji je ranije danas savladao Hetafe sa 3:0 i stigao do kote od 45 bodova.