(VIDEO) MILIVOJEVIĆ BOLJI OD GRUJIĆA: Kristal Palas šokirao Liverpul na Enfildu posle preokreta

Crveni ugrozio plasman u Ligu šampiona

Fudbaleri Liverpula izgubili su danas na svom stadionu od Kristal Palasa sa 1:2, u 34. kolu Premijer lige Engleske.

Palas je pobedio posle preokreta, pošto je Liverpul vodio od 24. minuta golom Filipa Kutinja, a trijumf gostima doneo je u 43. i 74. Kristijan Benteke.

Liverpul je ostao treći na tabeli sa 66 bodova, dva više od Mančester sitija, a tri od Mančester junajteda, ali sa po dve utakmice više od ta dva rivala.

Palas je nastavio niz odličnih rezultata u poslednje vreme i zauzima 12. mesto sa 38 bodova, sa velikim šansama da izbori opstanak u Premijer ligi.

Srpski fudbaler Luka Milivojević igrao je celu utakmicu za Kristal Palas, dok je Marko Grujić u Liverpulu ušao u 84. minutu. Obojica su dobili žuti karton.

All Goals & highlights HD 1-2 Liverpool VS... by footballvideostv1