(VIDEO) NASTAVIO STRAŠNU SERIJU: Gojko Kačar i na trećem uzastopnom meču dao gol za Hamburg

Nezaustavljivi Srbin

Sjajni vezista dao gol u Štutgartu već u 12. minutu.

Srpski fudbaler Gojko Kačar je i na trećem uzastopnom bundesligaškom meču postigao gol za Hamburg.

Kačar je već u 12. minutu doveo svoj tim u vođstvo na gostovanju "fenjerašu" Štutgartu udarcem glavom na asistenciju Rafaela van der Varta.

On je u prošlom kolu savladao golmana Frajburga za bod Hamburga (1:1), a prethodno je svojoj ekipi doneo pobedu na gostovanju Majncu (2:1).

Ipak, gol Kačara nije bio dovoljan Hamburgu ni za bod, jer je Štutgart još u prvom poluvremenu napravio preokret - 2:1. Tim rezultatom je meč i završen.

U gostujućem timu ceo meč odigrao je i drugi srpski internacionalac Slobodan Rajković, dok za "švabe" nastupao Filip Kostić.