(VIDEO) NAVIJAČI ZVEZDE BESNI NA SUDIJU: Evo zašto Delije misle da je Grujić pomogao Partizanu

Odjeci 154. večitog derbija

Navijači Crvene zvezde besni su na sudiju Danila Grujića zbog toga što nije pokazao crveni karton fudbaleru Partizana Leonardu u 154. večitom derbiju.

Navijači Zvezde ukazuju na detalj iz 50. minuta utakmice kada je Leonardo, kako smatraju, udario Abrahama Frimponga i za to prošao nekažnjeno. Da mu je sudija Grujić pokazao samo žuti karton, to bi Brazilcu bila druga opomena, automatski i isključenje.

Leonardo, strelac dva gola u pobedi crno-belih 3:1, prvi žuti karton dobio je samo minut ranije u gužvi na terenu nastaloj posle oštrog starta drugog Partizanovog Brazilca Evertona.

Sve se dešavalo pri rezultatu 1:1, jer je Ričmond Boaće u 48. minutu doneo Zvezdi izjednačenje.

Zanimljivo je da trener crveno-belih Miodrag Božović nije imao zamerki na suđenje. Grof je posle derbija izjavio:

"Dobro je što se sve završilo, a niko ne kuka, niko ne plače. Hvala navijačima, ali danas je Partizan bio bolji".

POGLEDAJTE BONUS VIDEO: Tuča ispred svlačionice posle derbija: Kanga udario Leonarda