(VIDEO) NEVEROVATAN PROMAŠAJ LAZOVIĆA: Pogledajte šta nije iskoristio napadač Partizana u 95. minutu

Crno-beli imaju za čim da žale

Fudbaleri Partizana bili su na korak od velike senzacije i osvajanja boda na gostovanju Bešiktašu u meču 4. kola grupe C Lige Evrope.

Tim iz Istanbula poveo je sa 2:0 golovima Demba Be, smanjio je Saša Marković u 77. minutu, a priliku za bod crno-beli su imali u petom minutu nadoknade vremena.

Nikola Drinčić je izveo slobodan udarac sa oko 25 metara, golman Bešiktaša Gonen Cenk kratko odbio loptu na koju je naleteo Danko Lazović i sa samo tri metra pogodio prečku.